Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polityka prywatności

      Dane osobowe

1.        Składając zamówienie w Sklepie Na Wagę Zdrowia Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie firmy FHP Cezary Lompart z siedzibą w Dobrzyniewie Dużym, Sklep Na Wagę Zdrowia, 15-345 Białystok, ul. Zachodnia 5a, lok. 3U oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

2.        Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

3.        Dane osobowe są przetwarzane przez FHP Cezary Lompart z siedzibą w Dobrzyniewie Dużym, Sklep Na Wagę Zdrowia, 15-345 Białystok, ul. Zachodnia 5a, lok. 3U. Powierzone Sklepowi dane osobowe: imię, nazwisko, adres realizacji umowy, adres poczty elektronicznej, numer telefonu - w przypadku osób fizycznych, oraz dane podmiotów gospodarczych przetwarzane będą:

-          w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówienia,

-          jeżeli Klient wyraził na to zgodę, w celu przekazywania drogą elektroniczną informacji handlowych przez Sklep Na Wagę Zdrowia.

4.        Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, a także ma prawo wniesienia pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych. Klient po zarejestrowaniu się może sam dokonywać zmian, o których mowa w zdaniu poprzednim.

5.        Powierzone Sklepowi dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką Faktury VAT lub paragon.

6.        Od 25.05.2018 w FHP Cezary Lompart, Sklep Na Wagę Zdrowia, 15-345 Białystok, ul. Zachodnia 5a, lok. 3U obowiązuje Instrukcja ochrony danych osobowych po wejściu w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

Informujemy, że do celów statystycznych firma Google zbiera w naszym imieniu Państwa dane niewrażliwe (takie jak miasto, ustawienia przeglądarki czy czas spędzony na stronie). Dane te są przetwarzane przes usługę Google Analytics przez okres do 50 miesięcy od zdarzenia i przekazywane do nas w sposób zbiorczy uniemożliwiający identyfikację pojedynczych osób.

Jeżeli Państwo nie wyrażają na to zgody prosimy o niepodawanie danych osobowych i wylogowanie się.

W Firmie Handlowo- Produkcyjnej Cezary Lompart, Sklep Na Wagę Zdrowia, 15-345 Białystok, ul. Zachodnia 5a, lok. 3U prowadzona jest stała analiza ryzyka naruszenia danych osobowych.

Witryna stworzona na platformie